Forum Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Life

forumlife

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler

3 posters
YazarMesaj
Phlane
Adminastör
Adminastör
Phlane

Tecrübe :
Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Right_bar_bleue

Uyarı :
Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Right_bar_bleue

Takımınız : Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Besiktas
Ruh Halim : Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Asik10

Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Empty
MesajKonu: Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler   Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 6:48 am

Merhaba

İstanbul Kıyamet Vakti'ne başlamaya karar vermişseniz öncelikle bir Mynet üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. http://istanbuloyun.mynet.com/ girerek üye olabilirsiniz

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra yapmanız gereken şey Oyunu edinmektir.Oyunun bilgisayarınızda kurulu olduğunu düşünerek anlatıma devam ediyorum..

Sunucu Seçimi..

Çoğu Online oyunda olduğu gibi değil çok daha farklı bir sistem mevcuttur sunucu sisteminde.
Her sunucu birbiri ile tamamen bağımsızdır.Örnek vermek gerekirse Eminönü sunucusunda 21 seviye bir karakteri olan kişi bu karakteri ile yalnızca Eminönü sunucusunda oyuna bağlanabilir.Bu yüzden yalnızca bir sunucuda oyunu oynamak sizin yararınızadır.

Eminönü Sunucusu
İKV'nin ilk sunucusudur.Bu nedenle ilk oyuncuların çoğunlukla bulunduğu ve kalabalık olma ihtimali yüksek sunucudur.Ayrıca; fazla oyuncusu olduğundan dolayı diğerlerine oranla daha çok güncellenen bir sunucudur.

Teşkilat Sunucusu
İKV'nin oynanılabilirliği orta düzeyde olan bir sunucusudur.Geçmişe bakacak olursak Yönetim karşıtı kişilerin boy gösterdiği bir sunucu olarak tanımlanabilir.

Beyaz Köşk Sunucusu
Benim Sunucum bir zamanlar İKV'nin en mükemmel sunucusuydu.Bunu sağlayan oyuncuların oyuna ara vermeleri nedeni ile biraz geriledi yaş oranı düştü.Fakat bu kişiler tekrar Beyaz Köşk'ü en seçkin sunucu yapacaklardır.

Kuklacı Sunucusu
Beyaz Köşk'e yakın Teşkilat'tan uzak bir yerdedir konum olarak.Beyaz Köşk'ten sonra iyi bir seçim olabilir.

Meran
İKV'ye 4 sunucu yetersiz geldiği zaman yetersizlikten ötürü açılan ilk sunucudur.4 Sunucuda barınamamış kişilerin aradıklarını bulamamışların kaçanların sığındığı ilk sunucu.Tercih edilmesini tavsiye etmediğim bir sunucudur.

Tılsım
İKV'ye eklenen sunucunun da yetersiz kalması ssebebi ile bir sunucu daha eklenmiştir.Tılsım sunucusu Meran'a göre daha temiz daha sakindir.

Sancak
Son sunucudur şu anlık.En az nüfusu ile yeni kullanıcılarını beklemektedir.

Sunucu seçimini tamamladıktan sonra Oyuna girebilirsiniz.Sonrası "Oyun Nasıl Oynanır" başlıklı konuda anlatılacaktır.

İyi eğlenceler

(BEN TILSIM SUNUCUSUNDA OYNUYORUM OYUNA GİRMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ TILSIMA GİRİN BEN SİZE YARDIM EDERİM)

BARKOD
|ıı|||ııı|||ııı|||ııııı|
4 8 15 16 23 42
https://forumlife.canadian-forum.com
istanblue
F.L Normal üye
F.L Normal üye
istanblue

Tecrübe :
Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Right_bar_bleue

Uyarı :
Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler   Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 8:44 am

saol
F.L Çalışkan üye
F.L Çalışkan üye

Tecrübe :
Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Right_bar_bleue

Uyarı :

Ruh Halim : Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Psikop10

MesajKonu: Geri: Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler   Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:30 am

saol
http://avatarturkish.motionsforum.com

Oyuna Nasıl Başlanır, Sunucu Seçimi Hakkında Bilgiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-